Олімпіада з БО

Шановні студенти та викладачі коледжів і технікумів!

Висловлюємо Вам щиру подяку за проявлену зацікавленість та активну участь у першому турі Всеукраїнської олімпіади із бухгалтерського обліку, розуміємо Ваші прагнення відвідати Львів та найстаріший вищий технічний навчальний заклад України та Східної Європи – Львівську політехніку!

Разом з тим, зважаючи на розвиток ситуації з COVID-19, в Європі та світі загалом, введені законодавчі обмеження в Україні, усвідомлюючи відповідальність за безпеку та здоров’я учасників, ми прийняли це непросте рішення – про проведення другого туру Олімпіади в дистанційній формі. Олімпіаді бути!

Другий тур Олімпіади відбудеться 27 березня 2020р., починаючи із 10.00 год.
До другого туру запрошуються всі студенти коледжів та технікумів, незалежно від їхньої участі у першому турі!

Студенти, що брали участь у першому турі, продовжують змагання із тим самим логіном та паролем! Для таких студентів додаткової реєстрації не потрібно!

Студенти, котрі лише розпочинають змагання, мають зареєструватися на платформі для проходження тестування та заповнити анкету до 25.03.2020р. включно.

Студентів, що вже брали участь у першому турі, але не заповнили анкету учасника, просимо її заповнити. В іншому випадку, їхні результати не будуть враховуватися до загального офіційного підсумку.

Оголошення результатів Олімпіади – до 28.03.2020 р. включно!

Переможці Олімпіади будуть нагороджені Грамотами, інші учасники – сертифікатами участі, викладачі – сертифікатами за фахову підготовку студентів до Олімпіади!

Регламент проведення другого туру Олімпіади розмістимо незабаром на сайті Олімпіади!