Олімпіада з бухгалтерського обліку

Шановні колеги та студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь в Олімпіаді з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів – випускників ОКР «молодший спеціаліст», яка відбудеться дистанційно у два тури у лютому-березні 2021 року на базі кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка».

Участь в Олімпіаді можуть брати студенти коледжів і технікумів, які навчаються за спеціальностями економічного та управлінського спрямування. Кількість учасників від одного закладу освіти необмежена.

Олімпіада буде проведена у формі тестування та вирішення практичних завдань з теорії бухгалтерського обліку, фінансового обліку та оподаткування у два тури.

Перший тур буде проводитись дистанційно у період з 1 до 28 лютого 2021р. Для участі у першому турі та проходження тестування необхідно зареєструватись на сайті: https://testing.conf.lviv.ua/, а також заповнити Анкету учасника олімпіади з БО – 2021. Без заповненої Анкети результати тестування у першому турі не будуть враховуватись до загального заліку Олімпіади. Реєстраційні дані першого туру будуть також використовуватися у другому турі. При реєстрації ім’я та прізвище вводьте українською.

Після реєстрації, для доступу до тестів необхідно ввести ключове слово: olimpiada-oa. Для проходження тестів є одна спроба та обмеження в часі 180 хв.

Другий тур відбудеться 26 березня 2021 року (дистанційно). Учасник проходить тестування та розв’язує практичні задачі.

Результати Олімпіади оцінюються за 100-бальною шкалою: 10 балів – під час першого дистанційного туру та 90 балів – під час другого дистанційного туру.

До участі у другому турі учасники допускаються незалежно від їх участі та результатів у першому турі.

Детальніша інформація щодо проведення Олімпіади на сайті: https://www.conf.lviv.ua/

Контактний телефон:
(097) 164 12 43 – Бойчук Андрій Богданович

Наша адреса:
79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12, ІV навчальний корпус, 315 ауд.
Оргкомітет Олімпіади

e-mail: oa.dept@lpnu.ua