Олімпіада з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів

Інформаційний лист

Шановні колеги та студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь в Олімпіаді з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів – випускників ОКР «молодший спеціаліст», яка відбудеться 27-28 березня 2020 року на базі кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка».

Участь в Олімпіаді можуть брати студенти коледжів і технікумів, які навчаються за спеціальностями економічного та управлінського спрямування. Кількість учасників від одного закладу освіти необмежена.

Олімпіада буде проведена у формі тестування та вирішення практичних завдань з теорії бухгалтерського обліку, фінансового обліку та оподаткування у два тури.

Перший тур дистанційний з 1 – 28 лютого 2020 р. Для участі в дистанційному турі та проходження тестування необхідно зареєструватись на сайті: https://testing.conf.lviv.ua/, а також заповнити Анкету учасника олімпіади з БО – 2020. Без заповненої Анкети результати дистанційного тестування не будуть враховуватись до загального заліку Олімпіади. Реєстраційні дані дистанційного туру будуть також використовуватися в очному турі.

Після реєстрації, для доступу до тестів необхідно ввести ключове слово: olimpiada-oa. Для проходження тестів є одна спроба та обмеження в часі 60 хв. для проходження тестування та 60 хв. для розв’язування задач.

Другий тур очний відбудеться 27-28 березня 2020 року. Учасник проходить тестування та розв’язує практичні задачі.

Результати Олімпіади оцінюються за 100-бальною шкалою: 10 балів – під час дистанційного туру та 90 балів – під час очного туру.

До участі в очному турі учасник допускаються незалежно від їх участі та результатів у дистанційному турі.

Проживання та харчування учасники олімпіади фінансують власним коштом.

Детальніша інформація щодо проведення Олімпіади на сайті: https://www.conf.lviv.ua/

Контактний телефон:
(097) 164 12 43 – Бойчук Андрій Богданович
e-mail: oa.dept@lpnu.ua
Наша адреса:
79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12, ІV навчальний корпус, 315 ауд.
Оргкомітет Олімпіади