Наша історія

5-6 квітня 2019 року на базі кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» відбулася олімпіада з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів – випускників ОКР «молодший спеціаліст». В Олімпіаді взяли участь 62 учасники із 20 коледжів України, зокрема Львова, Кропивницького, Рівне, Чернівців, Хмельницького, Коломиї, Мукачево, Дрогобича, Гусятина, Нового Роздолу та ін.

На відкритті учасників Олімпіади привітали проректор Львівської політехніки Олег Давидчак, директор Інституту економіки і менеджменту, проф. Олег Кузьмін, завідувач кафедри обліку та аналізу, проф. Ігор Яремко, голова журі Олімпіади Наталія Воськало. Представники компанії Нестле Бізнес Сервіс Львів розповіли про діяльність компанії, можливості та перспективи працевлаштування студентів, співпрацю із кафедрою обліку та аналізу, провели цікаву вікторину.

Перший тур Олімпіади проходив у формі комп’ютерного тестування із використанням платформи Центру тестування та діагностики знань Львівської політехніки в навчальній лабораторії кафедри та комп’ютерних класах інформаційно-комп’ютерного комплексу. Тестові завдання передбачали виявлення знань студентів із теорії бухгалтерського обліку, фінансового обліку та оподаткування.

Другий тур Олімпіади передбачав розв’язування практичних завдань із фінансового обліку та оподаткування, зокрема із обліку основних засобів, податку на додану вартість, виробництва та реалізації продукції, фінансових результатів, заробітної плати, допомоги із тимчасової непрацездатності. Учасники Олімпіади продемонстрували досить високий рівень професійних знань та вмінь.

Зав. кафедри обліку та аналізу, проф. Яремко І.Й. провів зустріч із викладачами коледжів, що супроводжували студентів на Олімпіаді, розповів про напрямки роботи кафедри у науковій та навчальній діяльності, ознайомив присутніх про відкриття спільної із кафедрою педагогіки і соціальної роботи магістерської програми за спеціальністю 011 «Освітні педагогічні науки» професійна кваліфікація «викладач обліково-економічних наук».

Попри насичену програму Олімпіади, учасники та їхні викладачі мали змогу відвідати із екскурсією Актову залу Політехніки та центральну частину Львова. До проведення екскурсії активно долучилися студенти-обліковці 3-4 курсів, що дало змогу студентам поспілкуватися в неформальній обстановці.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

На підведенні підсумків Олімпіади були присутні представники Львівського офісу компанії PwC Україна, котрі представили напрямки діяльності компанії, перспективами працевлаштування у ній (до слова, кілька випускників та студентів кафедри вже працюють у цій компанії), взяли участь у нагороджені переможців.

Журі Олімпіади визначило та нагородило переможців Олімпіади дипломами, навчальною літературою облікової тематики. Переможці також отримали призи від партнерів кафедри – спонсорів заходу: Нестле Бізнес Сервіс Львів та Львівського офісу компанії PwC Україна.

Підводячи підсумки Олімпіади завідувач кафедри обліку та аналізу, проф. Яремко І.Й. відзначив високий теоретичний рівень знань студентів, висловив вдячність викладачам коледжів за підготовку студентів, запросив учасників Олімпіади до продовження навчання у Львівській політехніці.

Гості – викладачі коледжів відзначили високий організаційний рівень Олімпіади та запросили викладачів кафедри відвідати їхні навчальні заклади на днях відкритих дверей та із відкритими лекціями з метою професійної орієнтації студентів.

________________________________________________

Міністерство освіти і науки України

Національний університет «Львівська політехніка»

Інститут економіки та менеджменту

Кафедра обліку та аналізу

ОЛІМПІАДА З БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ СЕРЕД СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖІВ І ТЕХНІКУМІВ

Шановні колеги та студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь в Олімпіаді з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів – випускників ОКР «молодший спеціаліст», яка відбудеться 5-6 квітня 2019 року на базі кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка».

Участь в Олімпіаді можуть брати студенти коледжів і технікумів, які навчаються за спеціальностями економічного та управлінського спрямування. Кількість учасників від одного закладу освіти необмежена.

Для участі в Олімпіаді студенти коледжів і технікумів повинні до 25 березня 2019 року зареєструватися за електронною формою.

Олімпіада буде проведена у формі тестування та вирішення практичних завдань з теорії бухгалтерського обліку, фінансового обліку, оподаткування.

Проживання та харчування учасники олімпіади фінансують власним коштом.

Для іногородніх учасників олімпіади та супроводжуючих осіб є можливість розміщення в університетському гуртожитку готельного типу (за умови попереднього замовлення). Вартість проживання від 160 до 260 грн./ доба з особи.

Учасники також мають змогу зупинитися в готелях чи хостелах.

Детальнішу інформацію щодо проведення Олімпіади, а також щодо бронювання місць та вартості проживання у готелях можна переглянути на Інтернет-сайті: www.conf.lviv.ua

Наша адреса:

79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12, ІV навчальний корпус, 315 ауд.

Контактний телефон:

(097) 164 12 43 – Бойчук Андрій Богданович

e-mail: olimpiadaoa@ukr.net

Оргкомітет Олімпіади