Підсумки VІ Міжнародної студентської наукової конференції «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки»

10 листопада 2020р., у Міжнародний день бухгалтерії, кафедра обліку та аналізу провела VІ Міжнародну студентську наукову конференцію «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки».
Програмою конференції було передбачено обговорення актуальної тематики за напрямами: актуальні проблеми бухгалтерського, управлінського та податкового обліку і шляхи їх вирішення; проблеми та перспективи розвитку аудиторської діяльності в Україні; проблеми розвитку економічного аналізу та його застосування у прийнятті управлінських рішень на практиці; шляхи реформування внутрішнього та зовнішнього контролю у контексті подолання економічних проблем підприємств; проблеми та перспективи використання інформаційних систем і технологій в обліку, аналізі та аудиті.
Студенти закладів вищої освіти України та зарубіжжя подали до організаційного комітету 78 тез доповідей.
Учасників конференції перед початком її роботи привітав завідувач кафедри обліку та аналізу професор Яремко Ігор Йосафатович, наголосив на високій актуальності конференції та побажав учасникам плідної роботи.
У роботі конференції брали участь представники Національного університету «Львівська політехніка», ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Волинського національного університету ім. Лесі Українки, Первомайської філії Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, Національного університету водного господарства та природокористування, Національного лісотехнічного університету України, Одеського національного економічного університету, ДВНЗ «Чернівецький коледж дизайну та економіки», Гусятинського коледжу ТНТУ імені І. Пулюя, Коледжу Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, Київського фахового коледжу прикладних наук, Університету імені Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща), Поліського державного університету (м. Пінськ, Білорусь).
Після цікавих та змістовних виступів учасників журі визначило переможців.
Дипломом першого ступеня нагороджена Костецька Юлія, другого – Мазур Ірина та Стефанишин Інна. Третє місце вибороли Заграй Анна та Лінинська Вікторія.
Крім того, було нагороджено доповідачів у різних номінаціях. У номінації «За практичну спрямованість доповіді» грамоту отримала Ничипорчук Анна, «За оригінальність доповіді» – Юрчишин Катерина та Бахурська Христина, «За актуальність доповіді» – Васильків Марта, у номінації «Молодий науковець» – Яловенко Кирило.
Колектив кафедри обліку та аналізу вітає учасників Міжнародної конференції та бажає їм міцного здоров’я та майбутніх наукових звершень!!!